Pożyczki dla firm - Augustów

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego w ramach prowadzonego Funduszu Pożyczkowego oferuje kredyty dla firm z Augustowa i okolic na preferencyjnych warunkach. Oprocentowanie kredytów zależne jest od stopy bazowej określonej przez KE, która 1 stycznia 2015 roku zdecydowała o jej obniżeniu, co gwarantuje jeszcze lepsze warunki dla przedsiębiorców. Obecnie dostępne są pożyczki nawet za 0% z przeznaczeniem na cele inwestycyjne.

Oferowane kredyty dla firm udzielane są przez PFRR już od 2002 roku. W tym czasie udzielono niemal 35 milionów złotych wsparcia dla podlaskich przedsiębiorstw. Środki te zostały przeznaczone na rozpoczęcie nowych działalności, a także rozwój już istniejących. Pożyczki dla firm przyczyniły się do zwiększenia zatrudnienia, poszerzania rynków zbytu oraz wprowadzania nowych technologii. Z podobnych rozwiązań mogą skorzystać także firmy z Augustowa.

Jak uzyskać kredyt dla firmy?

Oferowane środki kredytowe moga być przyznane dla przedsiębiorców rozpoczynających swoją działalność gospodarczą oraz dla firm już istniejących. Zdecydowana większość środków przeznaczana jest na finansowanie inwestycji mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw. Muszą to być jednak firmy z województwa podlaskiego.

Firmy z Augustowa także mogą się starać o uzyskanie kredytu zgłaszając się do najbliższego punktu fundacji.

Dane kontaktowe:

Agnieszka Karłowicz
ul. Brzostowskiego 10A lok. 5A
16-300 Augustów

tel. (+48 87) 643 2905
email: karlowicz@pfrr.pl

Pożyczka RPO - Dofinansowanie: Program Regionalny - Narodowa Strategia Spójności       Pożyczka 0% - Dofinansowanie: Rozwój Polski Wschodniej - Województwo Podlaskie