Pożyczki dla firm - Suwałki

Prowadzenie firmy to między innymi nieustanne stawianie czoła najróżniejszym inwestycjom, bez których dane przedsiębiorstwo nie mogłoby sprawnie się rozwijać. W przypadku gdy zapotrzebowanie na środki przerasta możliwości finansowe przedsiębiorcy dobrym rozwiązaniem staje się skorzystanie z odpowiedniej pożyczki dla firm. Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego oferuje atrakcyjne pożyczki dla firm w Suwałkach.

Fundusz Pożyczkowy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego powstał w roku 2002. Od tego czasu z oferty pożyczkowej skorzystało ponad pół tysiąca lokalnych przedsiębiorców, którym udzielono kredytów na łączną sumę prawie 35 milionów złotych. Fundusz założony został z myślą o wszystkich przedsiębiorcach na każdym etapie rozwoju swojej działalności. Wśród klientów funduszu dominują firmy potrzebujące finansowania na podstawowe inwestycje związane z rozwojem. Fundusz udziela kredytów dla firm w Suwałkach i innych regionach województwa podlaskiego na bardzo dogodnych warunkach. Od początku 2015 roku obowiązuje mniejsze oprocentowanie, co jest efektem obniżenia przez KE bazowych stóp procentowych.

Obecnie dostępne są również pożyczki z oprocentowaniem 0% z przeznaczeniem na cele inwestycyjne.

Dane kontaktowe:

Agnieszka Karłowicz
ul. Innowacyjna 1 lok. 101
16-400 Suwałki

tel. (+48) 504 125 001
email: karlowicz@pfrr.pl

Pożyczka RPO - Dofinansowanie: Program Regionalny - Narodowa Strategia Spójności       Pożyczka 0% - Dofinansowanie: Rozwój Polski Wschodniej - Województwo Podlaskie