Pożyczki dla firm – Hajnówka

Wszystkie firmy z Hajnówki, podobnie jak i przedsiębiorcy z całego województwa podlaskiego, mogą liczyć na uzyskanie korzystnych kredytów udzielanych przez Fundusz Pożyczkowy prowadzony przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego. Suma kredytów udzielonych przez Fundusz Pożyczkowy od 2002 roku wynosi już prawie 35 milionów złotych. Wszystkie te środki zostały przeznaczone na rozwój podlaskich firm, także przedsiębiorstw z Hajnówki.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego oferuje kredyty na szczególnie korzystnych warunkach. Środki przeznaczane na wsparcie firm są pozyskiwane nie tylko ze środków własnych fundacji, ale także z budżetu Programu Operacyjnego Rozwoju Polski Wschodniej oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.

Kto może otrzymać pożyczkę?

Kredyty oferowane przez PFRR przeznaczone są dla firm z województwa podlaskiego. Mogą to być zarówno nowe firmy, jak i przedsiębiorstwa działające na rynku od lat. Firmy z Hajnówki zainteresowane pozyskaniem pożyczki PFRR powinny więc zgłaszać się do punktu znajdującego się przy ul. Wierobieja 30/18 w Hajnówce.

Dane kontaktowe:

Alicja Orzechowska
ul. Batorego 7 lok. 6a
17-200 Hajnówka
tel: +48 604 079 262
e-mail: orzechowska@pfrr.pl

Ułatwienia dostępu